O mnie

Witajcie u mnie w Marrakeszu!

Przez marokańską bramę przeszłam pierwszy raz 14 lat temu i od tego momentu chciałam oglądać ich więcej i częściej i wchodziłam coraz to głebiej w labirynty marokańskiego życia krętego i tajemniczego jak stara Medina… Tak długo aż 11 lat temu zamieszkałam tu na stałe, na lokalnej, tradycyjnej dzielnicy pod jednym dachem z rodziną i zaczęłam żyć ich życiem, uczyć się go, poznawać, rozumieć by na koniec przejść trudny etap aklimatyzacji i odnaleźć swoje własne JA, swój własny głos w zupełnie innych warunkach.

➡ Autorka książki „Maroko. U mnie w Marrakeszu” https://www.empik.com/maroko-u-mnie-w-marrakeszu-lawrynowicz-katarzyna,p1327543025,ksiazka-p i przewodnika Pascal ‚Marrakesz’- zarażam pasją, rozbudzam ciekawość i czasami pokazuję to
miasto ‚nowoprzybyłym’ z głębszej perspektywy.
➡Wychodząc za mąż dołączyłam do rodzinnego, pokoleniowego biznesu ‚#arganowego’ – manufaktura naturalnych kosmetyków, olejów organicznych, sprzedaż ziół, przypraw wysokiej jakości. W sercu Mediny znajdziecie nasze sklepy na starym, klimatycznym placu Rahba Kedima i na głównym placu Jemaa el fna.

📍Arganie shop marrakech – Rahba Kedima N: 101

📍Arganie shop Jemaa el fna- Rue des banques N: 45 

http://www.arganie.net

7623308116_f5c5c5e7dd